EdebiyatPDF Kitap

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF – Esra Ezmeci

Psikolog, Gazeteci, TV programı sunucusu. 1 Ağustos 1986, İstanbul doğumlu. Suat Ezmeci ile Seval Ezmeci’nin kızıdır. Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamladıktan sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır.

Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. 2008 de Bilgi üniversitesini bitirmiştir.2005 yılında evlendiği Tutku Dalmaz’dan 2015 yılında boşanmış olan Ezmeci”nin Tuğra Dalmaz adında 1 oğlu bulunmaktadır. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır. Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarı almıştır. Çok sayıda televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuş ve çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazmış olan Esra Ezmeci’nin uzmanlık alanıyla ilgili yayımlanmış kitapları da bulunmaktadır. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Fox Tv 28 Haziran 2022’de, 4 Temmuz 2022’den itibaren Fox Tv’de Fulya İle Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk’ün yerine Esra Ezmeci’nin yeni bir program sunacağını duyurdu.

Programın tanıtımını instagram hesabı üzerinden yapan başarılı psikolog, “Tüm ilişki problemlerinizi hep birlikte çözümleyeceğimiz. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 4 Temmuz pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16:00 da FOX Tv’de.” ifadelerini kullanarak programın sunuculuğunu yapacağını açıkladı. Kitapları: Süt Lekesi (2018) Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir (2019) Kararı Ben Veririm: İlişkisini Yöneten Hayatını Yönetir (2020) Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever (2021) İz Bıraktığın Kadar Varsın (2021)

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu