EdebiyatPDF Kitap

Yarasalar PDF Maral Atmaca

Meral Atmaca, Türk gençlik, fantastik ve bilimkurgu kitap serisinin yazarı olarak tanınmaktadır. Meral Atcaca’nın kitapları arasında “Yarasalar” ve “Ötanazi Okulu” serisi gençler arasında okuma oranı yüksek kitaplar arasında yer alıyor.

İlk olarak “Yarasalar” serisindeki eserlerinin kitapçılarda ve e-ticaret sitelerinde yer aldığını ve okuyuculardan büyük ilgi gördüğünü de ekliyor. “Yarasalar” serisi “Yarasalar I-II-III-IV” ve 4 kitaptan oluşurken, “Ötenazi Okulu” serisinin okuyucuları aksiyon dolu bir dünyaya ve aydınlatılmayı bekleyen karanlık koridorlara davet ettiği daha sonra açıklandı. “Ötanazi Okulu” serisi, “Ötanazi Okulu I-II-III” adlı 3 kitaptan oluşuyor. Ayrıca sosyal kitap platformu Wattpad’de Maral Atmaca’nın “Saka ve Yanılgı” ve “Medusa’nın Ölü Kumları” adlı öykülerinin yer aldığı öğrenildi. Maral Atmaca Hayat Meral Atmaca’nın hayatı hakkında araştırma yapıldığında yazarın kimliğini ve hayatını gizli tuttuğu görülmektedir. 4 çocuk annesi ve ev hanımı olan Atmaca Hanım’ın Aksaray doğumlu olduğu ve İstanbul’da yaşadığı öğrenildi.

Maral Atmaca nerelidir? “Meral Şahin nereli?” Soruya ilişkin Sayın Atmaca’nın Aksaray doğumlu olduğu ve İstanbul’da yaşadığı belirtiliyor. Maral Atmaca kaç yaşındadır? “Meral Atça kaç yaşında?” Konuya meraklı olanlar internet arama motorlarında araştırma yaparlar. Kitapçıların e-ticaret sitelerinde ve ilgili diğer yerlerde bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Maral Atmaca ne zaman doğdu? Araştırmalar Maral Atmaca’nın ne zaman doğduğuna dair hiçbir detay verilmediğini gösteriyor. Maral Atmaca Nerede Yaşıyor? Aksaray doğumlu yazar Maral Atmaca’nın İstanbul’da yaşadığı biliniyor.

Maral Atmaca Kitapları Maral Atmaca’nın “Yarasalar” ve “Ötanazi Okulu” kitap serileri bulunmaktadır. Yazar Maral Atmaca’nın kitapları hakkındaki ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Yarasalar 1 – 05.02.2021, 448 sayfa Yarasalar 2- 14.06.2021, 448 sayfa Yarasalar 3 – 20.08.2021, 432 sayfa Yarasalar 4 – 04.11.2021, 400 sayfa Ötanazi Okulu 1 – 17.05.2022, 352 sayfa Ötanazi Okulu 2 – 11.10.2022, 400 sayfa Ötanazi Okulu 3 – 02.02.2023, 416 sayfa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu