Yasal Uyarı

– pdfkitapindir.org tanıtım amaçlı kitap yayınlar.
– İndirmiş olduğunuz tüm içerikleri en fazla 24 saat bilgisayarınızda barındırma hakkına sahipsiniz. Fazlasında T.C. yasalarına göre suç işlemiş sayılırsınız.
– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı firma/telif sahibi’nin bize ulaşması halinde ilgili dosyalar sitemizden kaldırılır. Bu kuralı ihlal edenler sitemizden faydalanamazlar. Kullanmalarından kaynaklı tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden pdfkitapindir.org sorumlu tutulamaz
– Sitemizde yer alan tüm dosya ve paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımızda barındırılmamaktadır.
– Başlıklara yapılan yorum ve cevaplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
– Lütfen bu materyallerin orijinallerini lisans veya albümlerini satın alınız.
– Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, aspunlimited@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilirler.
– Kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için kitabı beğenmeniz halinde lütfen satın alınız.
– Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç sadece kitap hakkında bilgi edinmek ve beğenilme halinde orijinalinin alınması içindir.
– Materyali indirdikten sonra sadece 24 saat kullanabilirsiniz.
– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.
– Ayrıca pdfkitapindir.org 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasaya göre pdfkitapindir.org site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu yoktur. Bu sebepten dolayı pdfkitapindir.org Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve haklarının gasp edildiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar aspunlimited@hotmail.com mail adresinden iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Şikayetiniz pdfkitapindir.org Yönetimi tarafından değerlendirilecek ve haklı bulunmanız durumunda şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
pdfkitapindir.org sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır